KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17377173
nr 1737 7173
Oljemålningar
2 st, Karin Löfgren, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 32x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:36:20
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr